Aktualności

Bilety - sprzedaż stacjonarna

Karnety się sprzedają i to zaskakująco dobrze. Przypominamy, że ich liczba jest mocno ograniczona, więc lepiej nie odkładać zakupu na ostatnią chwilę. 
Ci którzy wolą kupować w punktach stacjonarnych mogą to zrobić w Miejskim Centrum Kulktury w Bydgoszczy, ul. Marcinkowskiego 12-14 oraz sieci sklepów Empikw całym kraju. 

Link do sklepu on-line tu 👉🏽

2019-07-08

Bilety

Ci z Was, którzy wchodzili już na naszą nową stronę zauważyli już być może, że pojawiła się na niej nowa zakładka BILETY. Tak, od tego roku festiwal będzie biletowany. Uważamy, że za wydarzenia kulturalne należy płacić, a całe to rozdawnictwo jest zwyczajnie niemoralne i psujące rynek. Jesteśmy przekonani, że przez 7 kolejnych edycji mieliście okazję przekonać się, że wydarzenia, które Wam serwujemy warte są wydania na nie pieniędzy. Tym bardziej, że ceny biletów są symboliczne i nie wydaje nam się, by dla kogokolwiek kwoty te stanowiły barierę uniemożliwiającą udział w festiwalu. Przedsprzedaż biletów odbywa się poprzez platformę Going.

2019-06-28

Line-up , cz. 1

No to leci do Was pierwsza połowa tegorocznego line-up'u:

 

2019-06-24

Data tegorocznej edycji

Miło nam pinformować, że tegoroczna edycja Fonomo odbędzie się w dniach 16-19.10.2019, tradycyjnie w Bydgoszczy. Spotykać będziemy się w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy, Klubie Mózg oraz Galerii Miejskiej bwa. Niebawem podamy artystów, którzy w tym roku przyjęli nasze zaproszenie. Zatem do usłyszenia. 

2019-06-16