Wystawa Ziemniaki

Fonomo  to nie tylko filmy i koncerty. Od kilku lat pierwszym wydarzeniem festiwalu jest wystawa. 

Tym razem festiwal otworzy "Wystawa Ziemniaki".

Jej bohaterem jest, znający odpowiedzi na niewygodne pytania dzieci i dorosłych, Ziemniak. 

„Ojcem" Ziemniaka jest natomiast Filip Zawada.

2020-09-15

Warsztaty filmowe dla rodzin

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy na warsztaty dla dzieci, a właściwie tym razem dla całych rodzin. Warsztaty odbędą się 17.10.2020 w Galerii bwa, w Bydgoszczy. Obowiązują zapisy. Więcej informacji TUTAJ

2020-09-15

Radosław Deruba - warsztaty VJ

W tym roku zapraszamy na wyjątkowe warsztaty VJ-skie, które poprowadzi Radosław Deruba. Warsztaty odbędą się w AV Studio, w Miejskim Centrum Kultury, 16.10.2020. Obowiązują zapisy. Więcej informacji TUTAJ

2020-09-15

Prolog

W tym roku w ramach Prologu 9. Fonomo Music & Film Festival zapraszamy na trzy koncerty zespołu 5G w ramach projektu "Movie Your Giutar". 

 

08.10.2020 Świecie - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

09.10.2020 Szubin - Muzeum Ziemi Szubińskiej

10.10.2020 Nakło nad Notecią - Nakielski Ósrodek Kultury.


2020-09-09

Line-up muzyczny

W związku z sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa tegoroczny line-up muzyczny postanowiliśmy zbudować głównie w oparciu o artystów lokalnych, którzy na zamówienie festiwalu przygotowali koncerty audiowizualne. Mimo że zaproszeni muzycy są Wam w dużej mierze znani, będziecie mogli ich usłyszeć i zobaczyć w sytuacjach nowych i wyjątkowych. Możliwe, że część z tych koncertów będzie miała tylko jednorazowe wykonanie, właśnie podczas Fonomo. Mamy też dwójkę wykonawców spoza Polski.


 

2020-09-02

Fonomo 2020

Witajcie,

 

Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i czas kryzysu mija Wam bez większych powikłań.

 

My żyjemy i mamy się w miarę dobrze. Pracujemy nad tegoroczną edycją festiwalu mając nadzieję, że uda nam się ją przeprowadzić i to z udziałem Was – publiczności.

 

Ze względu na zaistniałe okoliczności musieliśmy mocno zmienić podejście do tegorocznej edycji Fonomo. Nasze priorytety pozostają niezmienne - będziemy obracać się wokół muzyki i filmu z naciskiem na obszary gdzie te dziedziny oddziałują na siebie w sposób najciekawszy . Będziemy Was informowali jak tylko tylko pojawią się bardziej konkretne, potwierdzone punkty naszego programu.

 

Póki co przygotowaliśmy zestaw filmów z poprzednich edycji, które będziecie mogli obejrzeć online, a także sporo innych ciekawych materiałów, w których naszym zdaniem dźwięk i obraz spotykają się z inspirujący i niekonwencjonalny sposób.

 

Wracamy do pracy i mamy nadzieję spotkać się przynajmniej z częścią z Was w październiku (14-17) w Bydgoszczy.

2020-06-16