Bydgoska Giełda Płytowa #2

Fonomo 2025

Wydarzenie archiwalne
Fonomo 2025

Data i godzina: 25.10.2025 10:00

Miejsce: Velvet Artcafe

Lokalizacja: Bydgoszcz

Bydgoska Giełda Płytowa #2

Bydgoska Giełda Płytowa #2

25 października zapraszamy na kolejne spotkanie z muzyką w wersji analogowej i kolekcjonerskiej. Winyle, kasety, płyty CD i inne nośniki dźwięku ponownie staną się pretekstem do rozmów, odkryć i wymiany doświadczeń. Druga edycja giełdy, tym razem w kawiarni Velvet przy ul. Gdańskiej 25, odbędzie się w ramach tegorocznego FONOMO.

Giełda z tradycją – w nowym kontekście

Bydgoska Giełda Płytowa nawiązuje do wspaniałych tradycji wcześniejszych spotkań organizowanych w klubie Mózg, Kuźni oraz w Bibliotece Miejskiej. Choć obecnie większość podobnych wydarzeń odbywa się w przestrzeniach galerii handlowych, my pragniemy zaproponować Wam coś zupełnie innego – atmosferę bardziej kameralną, sprzyjającą rozmowom, wymianie doświadczeń i wspólnemu odkrywaniu muzyki.

Kameralne spotkanie kolekcjonerów – nie tylko dla fanów winyli

Spotkania odbywają się regularnie, raz w miesiącu, gromadząc miłośników muzyki w różnych formatach. Na giełdzie znajdziecie nie tylko płyty winylowe, lecz także CD, kasety, a czasem nawet DVD i inne muzyczne rarytasy. To idealna okazja, aby wzbogacić swoje kolekcje, poszukać unikatowych nagrań albo po prostu porozmawiać z ludźmi, którzy dzielą tę samą pasję.

Październikowa edycja ma szczególne znaczenie – jako część Fonomo Music & Film Festival 2025 wpisuje się w filozofię wydarzenia: eklektyzm, otwartość i pasję do nieoczywistych połączeń między muzyką a filmem.

Data: 25.10.2025, sobota
Godz. 10.00 – 14.00
Miejsce: Velvet, ul. Gdańska 25, Bydgoszcz